🚋Tramrit in de GVB Amsterdam tramlijn 25 Westwijk-Station Zuid (Rit overdag) A’veenlijn special afl. in 2021

laatste update: 04-2021


Je Kijkt naar Openbaar vervoer in Amsterdam en omgeving,

Dit is een tramrit in de GVB Amsterdam tramlijn 25 tussen Westwijk-Station Zuid, Veel Kijk plezier!!,

🚋Tramrit in de GVB Amsterdam tramlijn 25 tussen Westwijk-Station Zuid. (Rit overdag), Amstelveenlijn Special afl. 35,

Lijn: 25 Richting: Station Zuid

Haltes van deze lijn:
Westwijk (Begings halte) 0:00
Sacharovlaan 01:40
Overstappen op:
(357) (358),
Poortwachter 03:25
Overstappen op:
(174) (347) (348),
Brink 04:38
Overstappen op:
(174) (199),
Meent 05:49
Sportlaan 07:31
Ouderkerkerlaan 08:42
Overstappen op:
(174) (199) (356),
Oranjebaan 10:02
Overstappen op:
(Tram) (5) (171) (300),
Onderuit 11:01
Zonnenstein 11:50
Kronenburg 12:45
Uilenstede 13:50
Van Bozhuizenstraat 14:50
A.J. Ernststraat 16:33
Overstappen op:
(Tram) (5) (24) (62) (341) (346) (348) (348) (358) (Uitstappen voor Amsterdam UMC Ziekenhuis en VU)
Parnasusweg 17:45
Station Zuid (Einpunt) 19:10
Overstappen op:
(Metro) (50) (51) (52) (Tram) (5) (Bus (15) (62) (65) Streekvervoer-Trein,
(Einde van deze video)

Datum van video opname:
Zondag 17 Januari 2021, Zondag 17-01-2021,

*Ik heb deze rit ook nog een keer gedaan zodat je ook via me kanaal overdag mee kan ipv als het donker is*,

Matrieel in deze video:
CAF Urbos 100,

Tram nummer:
3010+3009 (Voorste wagon)

Vervoersbedrijf:
GVB R-Net Amsterdam,

*Het is verplicht om tijdens de hele rit een een Mondkapje te dragen dat je neus kin en mond bedekt, It is mandatory to wear a face mask that covers your nose, chin and mouth during the entire ride,*

Bedankt voor het kijken!

En Nog een fijne dag verder!!,

2 gedachten over “🚋Tramrit in de GVB Amsterdam tramlijn 25 Westwijk-Station Zuid (Rit overdag) A’veenlijn special afl. in 2021”

  1. Hoi allemaal. Ik heb dus een vraag binnenkort dit weekend ga ik weer reizen en nee niet tijdens te avondklok :), En ik was onderandere ook vanplan om lijn 62 te gaan filmen voor en rit. Nou is de vraag welke kant moet ik het filmen moet ik een rit filmen van Lelylaan naar Amstelstation of andersom? Ik hoor het graag van julie. Laat het weten onder deze reactie alvast bedankt,

    Beantwoorden
  2. De planning van de lijnen die ik morgen ga filmen voor een rit: Lijn 35 lijn 62 misschien lijn 63, Lijn 369 misschien. En ik ga mee met een Buschauffeur die ik ken die heet donny. En ik weet het niet maar ik zit zelfs te denken aan dat ik voor het eerst een cabinerit ga maken!!. En nog meer. Daarna volgende week zaterdag nog lijn 5 pendel bussen en lijn 24 als het lukt, Dit omdat volgend weekend ivm Testritten zonder passagiers met alle metro's de 5 en 24 naar Centraal rijden!, Als iemand nog suggesties heeft laat het weten. Fijne Avond iedereen en veel succes met de kt avondklok.

    Beantwoorden

Plaats een reactie