Romantische Hotelkamers
met Privé Jacuzzi

Hotel Jacuzzi Hotel Bubbelbad - Romantisch Stel In Jacuzzi

  • Луксузни приватни џакузи апартмани
  • Резервирајте сега, сака вол = вол
  • Откажете бесплатно!

Bekijk Jacuzzi KamerПогледнете соби со џакузи >


Fletcher €25 actie 1, 2 на 3 dagen (Tijdelijk!)

Fletcher Hotel Actie 25 Euro

25 HOTELS INCLUSIEF ONTBIJT VOOR €25

72 uur lang voordeel bij 25 Fletcher hotels voor slechts 25 euro p.p.p.n.!

Bovendien kun je na een comfortabele overnachting aanschuiven voor een uitgebreid ontbijt, een perfecte start van je dag!

Дали сте подготвени да се опуштите некое време? Резервирајте сега овој конкурентен договор за вашето пристигнување до ноември, акцијата е праведна 3 важи со денови!

• 1, 2 на 3 x ноќевање
• 1, 2 на 3 x богат појадок
• Бесплатен велосипед- и патеки за пешачење
• Бесплатна WiFi

гледа во & Резервирајте сега >


Хотелски соби со највисок рејтинг со приватно џакузи

Jacuzzi Kamer Bij Fletcher Wageningen

Флечер Вител Делукс Апартман Вагенинген Гелдерленд во 2021

✅ 2 Лично џакузи
✅ Луксузен апартман
✅ Погледнете и ...

Fletcher Jacuzzi Suite Landgoedhotel Renesse

Fletcher Jacuzzi Suite Landgoedhotel Renesse Zeeland во 2021

✅ 2 Лично џакузи
✅ Луксузен апартман
✅ во Зеланд
...

Fletcher Landgoed Hotel Holthurnsche Hof Executive Jacuzzi Suite Met Terras

Fletcher Jacuzzi Executive Terrace Suite Nijmegen Gelderland во 2021

✅ 2 Лично џакузи
✅ пакет Ројал
✅ Сопственик на Тер ...

Fletcher Hotel Restaurant Weert

Хотел-ресторан Флечер Веерт Лимбург

Acакузи
✅ Кралска бања
✅ Јуниор апартман
✅ В ...

Fletcher Hotel Restaurant Amersfoort

Хотел Флечер-ресторан Амерсфорт Утрехт

✅ Топла када
✅ Голем брачен кревет
✅ Јуниор апартман
...

Fletcher Wellness Hotel De Hunzebergen0

Флечер Велнес-Хотел Де Хунзеберген Ексло Дренте

✅ Луксузна бања со џакузи
✅ Посебни риантски територии ...

Fletcher Hotel Restaurant De Zeegser Duinen0

Хотел-ресторан Флечер Де Zeegser Duinen Zeegse Drenthe

✅ Топла када
✅ балкон
✅ Апартман
✅ Од 47,0 € ...

Fletcher Zuiderduin Beachhotel0

Флечер Зујдердуин Бичхотел Весткапел Зиланд

✅ Jetstreambad
✅ Тераса на покривот со поглед на дините
...

Fletcher Stadshotel Den Haag1

Хотел Флечер Сити Хаг Јужна Холандија

✅ џакузи
✅ Кралски кревет
✅ Кралска апартман
Од ...


Избрана зделка за џакузи

Следните избрани хотели во Флечер со џакузи имаат хотелски соби и апартмани со џакузи, вител во собата или вртлог.

Овие хотели се наоѓаат на прекрасна локација и често има бесплатен паркинг и бесплатна WiFi.

Кликнете на врската на еден од хотелите подолу за да отидете на специјалната страница со џекузи Флечер или Вител во понудата на собата.

Веднаш ќе ги видите цените, достапност и повеќе информации.


Флечер џакузи Камерс

Романтични хотелски соби со приватно џакузи од популарниот ланец хотели Флечер.

Fletcher Hotel Met Jacuzzi Op Kamer Hotel Nautisch Kwartier In Huizen 1

Погледнете ги понудите >

Hotels.nl џакузи соби

Најдобар избор на понуди за хотелска соба од Хотели.nl.

Hotel Met Jacuzzi Op Kamer Van Der Valk

Погледнете ги понудите >

Соби за џакузи во Интел

Inntel Hotels Art Eindhoven Met Jacuzzi

Погледнете соби со џакузи >

ван дер Валк џакузи соби

Van Der Valk Hotels Met Jacuzzi Op De Kamer

Погледнете ги понудите >


Тајни зделки за хотели?

Ако барате најдобри понуди, совети, трикови и тајни попусти за хотелски соби во Холандија, bezoek dan eens onze zustersite SecretHotelDeals.nl >>


Специјални Fletcher џакузи апартмани

Fletcher Hotel Jacuzzi En Bubbelbad

Хотелите Флечер се сретнаа со џакузи, Топла када или џакузи

Дали знаеше Хотели Флечер исто така, имаат специјални луксузни различни хотелски соби и апартмани со двокреветно џакузи во собата, прекрасна меур бања или пријатен џакузи?

Опуштете се само вие двајца во вашиот велнес јуниор апартман со џакузи во собата, некои апартмани имаат приватна тераса или балкон со фантастичен поглед, ви гарантира специјален ноќевање.

Хотел со џакузи во соба со луксузни капацитети е само крајна релаксација по напорните работни недели.

Нашите препорачани Fletcher џакузи соби

Jacuzzi Kamer Bij Fletcher Wageningen

Флечер Вител Делукс Апартман Вагенинген Гелдерленд во 2021

✅ 2 Лично џакузи
✅ Луксузен апартман
✅ Погледнете и ...

Fletcher Jacuzzi Suite Landgoedhotel Renesse

Fletcher Jacuzzi Suite Landgoedhotel Renesse Zeeland во 2021

✅ 2 Лично џакузи
✅ Луксузен апартман
✅ во Зеланд
...

Fletcher Landgoed Hotel Holthurnsche Hof Executive Jacuzzi Suite Met Terras

Fletcher Jacuzzi Executive Terrace Suite Nijmegen Gelderland во 2021

✅ 2 Лично џакузи
✅ пакет Ројал
✅ Сопственик на Тер ...

Fletcher Hotel Restaurant Weert

Хотел-ресторан Флечер Веерт Лимбург

Acакузи
✅ Кралска бања
✅ Јуниор апартман
✅ В ...

Fletcher Hotel Restaurant Amersfoort

Хотел Флечер-ресторан Амерсфорт Утрехт

✅ Топла када
✅ Голем брачен кревет
✅ Јуниор апартман
...

Fletcher Wellness Hotel De Hunzebergen0

Флечер Велнес-Хотел Де Хунзеберген Ексло Дренте

✅ Луксузна бања со џакузи
✅ Посебни риантски територии ...

Fletcher Hotel Restaurant De Zeegser Duinen0

Хотел-ресторан Флечер Де Zeegser Duinen Zeegse Drenthe

✅ Топла када
✅ балкон
✅ Апартман
✅ Од 47,0 € ...

Fletcher Zuiderduin Beachhotel0

Флечер Зујдердуин Бичхотел Весткапел Зиланд

✅ Jetstreambad
✅ Тераса на покривот со поглед на дините
...

Fletcher Stadshotel Den Haag1

Хотел Флечер Сити Хаг Јужна Холандија

✅ џакузи
✅ Кралски кревет
✅ Кралска апартман
Од ...

Или кликнете на копчето подолу и погледнете ги сите понуди од хотелот Флечер со џакузи или џакузи.Blue Arrow DownПогледнете ги хотелите Флечер >Хотели со сауна и џакузи во соба

Prive Sauna En Jacuzzi Op Je Hotelkamer

Приватна сауна и џакузи во собата: Таков луксуз!

Одете чекор подалеку, и резервирајте велнес апартман во луксузен хотел со приватно големо џакузи и приватна сауна во вашата соба за прекрасно велнес искуство без странци.

Има дури и прекрасни хотелски соби со приватен базен и големо тркалезно џакузи.

Притиснете го копчето подолу за повеќе информации и понуди.

Откријте соби за сауна >

Соби за џакузи Ван дер Валк

Van Der Valk Hotels Met Jacuzzi Op De Kamer

Во добро познатиот ланец хотели Ван дер Валк ќе најдете многу луксузни хотели со приватно големо џакузи во собата, прекрасна бања со меурчиња, сауна, велнес, па дури и приватен базен во вашата соба со големо тркалезно џакузи.

Кликнете на копчето подолу и погледнете ги најдобрите понуди на ван дер Валк.

Погледнете vd Valk Rooms >


Интел Арт Хотели Jacакузи соби

Spa-Corner-Kamer-De-Beste-Wellness-Kamers-Van-Inntel-Hotels-The-Innsider

Хотелите во Интел се познати по својата прекрасна меур бања, простории за џакузи и џакузи.

Најубавата меур бања во 2021 На пример, нема да го најдете за џабе Интел Арт Хотел Ајндховен.

Klik op de knop hieronder en ontdek deze bijzondere hotelketen met prachtige hotelkamers met uitgebreide aandacht voor jacuzzi op de kamers en spa / велнес објекти во хотелот со џакузи на Интел.

Погледнете хотели во Интел >

Ноќевање со топла када

Overnachting Met Hottub

Прекрасна топла топла када во вашата соба, каде што вие двајца можете да уживате во топла вода!

Овие хотелски соби имаат ограничена достапност во Холандија.

Погледнете соби со топла када >

Како да резервирате џакузи во соба во Флечер?

Следните избрани хотели во Флечер со џакузи имаат хотелски соби и апартмани со џакузи, вител во собата или вртлог.

Овие хотели се наоѓаат на прекрасна локација и често има бесплатен паркинг и бесплатна WiFi.

Кликнете на врската на еден од хотелите подолу за да отидете на специјалната страница со џекузи Флечер или Вител во понудата на собата.

Веднаш ќе ги видите цените, достапност и повеќе информации.


Соба со видео впечаток за џакузи

Погледнете соби со џакузи >


Дали сте подготвени за романтичен викенд далеку??

Потоа дозволете да бидете разгалени во хотелско џакузи или топла када во собата.

Хотелите често нудат и разни велнес објекти, така што исто така можете целосно да се одморите во сауна или парна бања во хотелот за време на престојот во хотелот.

Излезете со вашиот партнер и одвојте малку време за себе и едни за други.

Нека тој хотел дојде со сопствено џакузи во собата и вкусен појадок наутро.

Понекогаш има дури и хотел со приватен базен во собата!

Зошто да резервирате хотелска соба со приватно џакузи?

Stel In Een Jacuzzi - Hotel Jacuzzi

Изберете хотел среде природа за релаксирачки викенд, или резервирајте хотел во раздвижен град за да можете да се одморите во џакузи по еден ден шопинг.

Во хотел со џакузи во собата можете да уживате во тој мал екстра луксуз, што обезбедува целосна релаксација.

Уживајте во одличен ден во областа околу хотелот, вкусете ги највкусните јадења во хотелскиот ресторан и опуштете се во џакузи во сопствената хотелска соба.

Дали сте знаеле дека има и луксузни апартмани со џакузи. Тоа е забава.

Погледнете ги сите соби за џакузи >


Хотели Ван дер Валк со бања со меурчиња, Вител или џакузи во собата

Van Der Valk Hotels Luxe Kamers Met Jacuzzi - Bubbelbad Of Whirlpool

Дали барате хотелска соба со џакузи?

Dan ben je bij Van der Valk aan het juiste adres.

In veel van onze hotels hebben ze een speciale kamer met jacuzzi.

Voor een goede prijs genieten van een hotel met jacuzzi op de kamer, џакузи или меур бања?

Boek hier een overnachting in een van der Valk hotel met jacuzzi op de kamer >

HOTELS MET JACUZZI OP DE KAMER? WAAR KAN IK DIE VINDEN?

Дали барате хотелско џакузи покрај море или во Де Велуве??

На нашата веб -страница, лесно е да се филтрирате според вашите сопствени преференции.

На овој начин можете да наведете дека сакате хотелска соба со џакузи.

Врз основа на овие информации, прикажани се само хотели со џакузи или џакузи во соба.

На овој начин веднаш добивате јасна слика за просториите што ги задоволуваат вашите потреби, како џакузи хотелска соба.

ОТКАУВАЕ ВО ХОТЕЛ СО JАКУZИ ВО СОБА

Пчела Ван дер Валк begrijpen we hoe belangrijk het is om te ontspannen en tot rust te komen.

Daarom hebben we een unieke formule ontwikkeld die in al onze hotels is geïmplementeerd.

На овој начин останувате луксузно и опуштено и гарантираме дека ќе го напуштите нашиот хотел уште порелаксирано.

Можете целосно да се опуштите во хотелска соба со џакузи.

Уживајте во приватно џакузи во вашата соба во сопствен апартман, или бесплатно искористете ги луксузните велнес објекти како што е џакузи, базен, фитнес на сауна.

ВКУСНИ ЕКСТРА ВО ХОТЕЛИ СО СОБА JАКУZИ

Покрај романтичната хотелска соба со џакузи, постојат многу други начини да уживате во убаво (мини) да уживате во одмор.

Благодарение на нашите добри врски со многу големи туристички атракции и компании, имаме широк избор на пакети.

На пример, како за релаксирачки ден во бањата?

Или повеќе би сакале да посетите историски град или забавен парк?

Секој хотел има различни пакети, за да можете да уживате насекаде.

Погледнете ги сите понуди на vd Valk >

РЕЗЕРВИРАЈТЕ СОБА НА ХОТЕЛ СО ACАКУЦИЈА

Кога ќе се вратите во нашиот хотел со џакузи во собата по забавен ден надвор, можете да седнете директно во нашиот ресторан.

Сите наши хотели имаат ресторан со богато мени, така да има по нешто за секого.

Се разбира, можете да се вратите во хотелската соба со џакузи по вечерата за да се одморите во вашиот луксузен апартман.

Een romantisch avondje uit en overnachten in een hotel met een jacuzzi op kamer… beter kan het niet?

Во овој врв 10 ги избравме најлуксузните хотелски соби со џакузи или џакузи во собата.

Така уживате заедно со саканата личност или најдобриот пријател(во) на релаксирачка велнес вечер!

HOTEL MET JACUZZI OP DE KAMER – TOP 10

Го имаме врвот 10 хотели со џакузи во соба избрани за вас.

Се разбира, има многу поголем избор на различни хотели со џакузи.

Внимавајте на оваа страница, бидејќи редовно ќе додаваме хотели и апартмани со џакузи во соба.

1. MAINPORT HOTEL – ROTTERDAM

Mainport Design Hotel Rotterdam Jacuzzi
Високо ценето и луксузно 5 * Хотелот Мајнпорт во Ротердам е фантастично место за вашиот луксузен ноќевање.

Хотелските соби во хотелот Мајнпорт имаат убаво џакузи во собата.

> Прочитајте повеќе и погледнете ги цените & достапност

2. VAN DER VALK MIDDELBURG – HOT TUB & САУНА ВО СОБА

Vander Valk Hotel Middelburg
Хотелите Ван дер Валк секако се познати по луксузните апартмани со џакузи во собата.

Ван дер Валк има и „велнес апартман“ со бања со меурчиња, инфрацрвена сауна и двоен туш за дожд.

> Прочитајте повеќе и погледнете ги цените & достапност

3. ИНТЕЛ ХОТЕЛИ АРТ АЈНДХОВЕН - АЈНДХОВЕН

Inntel Hotels Art Eindhoven Met Jacuzzi
Не ја поминувате ноќта само во прекрасна дизајнерска хотелска соба, но и опуштете се во големото тркалезно џакузи во вашата соба.

'Арт џакузи соба' има XL џакузи.

> погледнете ги цените & достапност

4. HOTEL THE TOREN - АМСТЕРДАМ - OTЕШКА КАБА ВО СОБАТА
Хотелот Торен е избран за најдобар хотел во Холандија не помалку од четири пати.

Најлуксузните соби имаат двоен џакузи во собата.

> погледнете ги цените & достапност

5. ХОТЕЛ ДЕ РЕХОРСТ - ЕД
Високо ценетиот хотел de Reehorst во Еде има неколку хотелски соби со џакузи.

На пример, одлучете се за луксузна просторија со џакузи и кино ТВ екран.

> погледнете ги цените & достапност

7. FLETCHER HOTEL LANGEWOLD - DRENTHE - HOT TUB / ВИЛПАЛ ВО СОБА
Добриот хотел Langewold се наоѓа во шумата.

Хотелските апартмани имаат прекрасен џакузи или џакузи во собата. Опуштете се!

> погледнете ги цените & достапност

8. ВАН ДЕР ВАЛК ЕММЕН - ТЕМСКИ СОБИ
Дали го избирате Африка апартманот, холивудскиот апартман или можеби една од другите тематски соби?

Ван дер Валк Емен има луксузни хотелски соби со џакузи во собата или џакузи.

Доста избор!

> погледнете ги цените & достапност

9. ГРАНД ХОТЕЛ ЗАМОН - ПЛАНИНИ НА ЗУМ
Grand Hotel de Draak е најстариот хотел во Холандија, но можеби и еден од најопуштените хотели во земјата. „Супериорните апартмани“ не се само прекрасни, но има и џакузи во собата.

> погледнете ги цените & достапност

10. HOTEL VILLA DE KLUGHTE – WIJK AAN ZEE – 2 ЛИЦА JАКУZИ ВО СОБА
Хотелот Вила де Клухте има прекрасна локација со поглед на плажа или дини! И апартманите и супериорните соби имаат а 2 лице џакузи.

> погледнете ги цените & достапност

Што е хотел со приватно џакузи?

Дозволете да бидете разгалени во романтичен хотел со приватно џакузи.

Замислете, тоа е средината на зимата, вие и вашата сакана сте отсутни за викенд.

Само што се пријавивте и надвор во прекрасна градина, прекрасно топло приватно џакузи ве чека вас и вашиот партнер.

Се што треба да направите е да отворите убаво шише меурчиња и да уживате во мирот, топлината и едни со други.

Ако претпочитате природна бања со меурчиња, dan is een houtgestookte hot tub wellicht iets voor u.

Een suite met een eigen jacuzzi op uw hotelkamer is ook een heerlijke luxe, zodat u het huis niet meer uit hoeft.

Колку чини приватно џакузи?

Цената на приватното џакузи е помеѓу € 79,00 во € 704,00 за 2 лица на ноќ.

Хотелски понуди на соби со џакузи

Дали сакате хотелска соба со џакузи за време на вашиот привремен престој во нашата прекрасна земја?

Тогаш сте на вистинското место во HotelBubbelBad.nl!

На оваа страница главно ќе најдете хотели, многу или некои од нив се опремени со приватно џакузи.

Тоа е прекрасно интимно капење и пијалок во холандски хотел по ваш избор.

In de meeste gevallen gaat het om een ​​luxe hotelkamer in een 3- of 4-sterrenhotel in eigen land.

In het noorden van het land vind je de meeste locaties, каде што можете да преноќите со џакузи.

Дали одите на целосно велнес искуство и хотелската соба со бања со меурчиња не ви е доволна, тогаш можеби ќе сакате да ја поминете ноќта во типичен велнес хотел.

Специјални ноќевања во луксузни хотелски соби

Ноќеваме под специјални ноќевања во хотел со џакузи во собата.

Ова е можно, на пример, во провинциите Дренте, Оверисел, Гронинген, Утрехт и Лимбург.

Како за луксузна хотелска соба во хотелот од мал обем Хет Херенхујс во Руинерволд во Дренте, или соба со двојно џакузи во Гронинген Хотел Ресорт Ландгоед Вестерли?

Алмело и Лимбург Родени во Оверисел, исто така, имаат хотели кои ветуваат забава со меурчиња за двајца.

Дали сакате брзо да заминете и барате хотелска соба со џакузи, погледнете ја нашата понуда погоре и брзо изненадете ја вашата сакана со оваа специјална форма на ноќевање!

Дали сакате да уживате во супер романтично искуство или барате многу романтичен хотел за специјална романтична пригода: Валентин или толку години брак?

Dan is een hotelkamer met een jacuzzi een goed idee!

De hotelkamers met jacuzzi zijn doorgaans de meest luxueuze hotelkamers in het hotel.

Во прилог на приватно џакузи, тие се опремени со кревет со кралска големина и луксузен мебел.

Накратко, с is е таму за супер романтичен престој. Подолу се 13 најпопуларните хотелски соби со џакузи во Холандија.

Барате хотелска соба со џакузи? Ви ги препорачуваме најдобрите хотели.

Совет! Се препорачува хотел де Вагенингсе Берг! Или како за викендица со џакузи? Вкусно и многу приватност.

Хотел Стадхудерлијхоф: 2 апартмани се сретнаа со џакузи
Популарниот и луксуз Хотел Стадхудерлијхоф се наоѓа во центарот на Леуварден.

Dit was een 18e-eeuws paleis dat eigendom was van de koninklijke familie, maar nu de paleisgasten huisvest. Maar de koninklijke allure is nog steeds overal zichtbaar, zowel in het restaurant, op de historische binnenplaats met terras als in de stijlvol ingerichte hotelkamers. Want het voormalige paleis heeft maar liefst 2 suites met een ronde jacuzzi en je slaapt in een echt hemelbed! Совршено за романтичен викенд.

Совет! Резервирајте една од 2 апартмани со тркалезно џакузи преку официјалната веб -страница на Fletcher Hotel Stadhouderlijkhof

Спијте во Супериорна соба со пространа бања.
4 -starвезда Хотел Флечер Ос е прекрасно убава адреса лоцирана во близина на Ден Бош.

Идеален за шопинг, но, исто така, природен резерват Де Маашорст е во близина.

Овде можете бесконечно да возите велосипед и да шетате.

Потоа, прекрасно е да се вратите дома во една од трендовските и луксузни хотелски соби на Хотел Ос!

Дали барате врвен луксуз?

Потоа резервирајте супериорна хотелска соба со џакузи, која е модерно опремена, има кревет со кралска големина, пространа бања и луксузен туш за дожд. Добра храна е можна во ресторанот Бар Бистро Дуко.

Совет! Резервирајте супериорен апартман со луксузна бања и туш за дожд овде преку официјалната веб -страница на Fletcher Hotel Oss

Хотелска соба со џакузи: Хотел Рихорст
4 -starвезда Хотел де Риорст има с everything под еден покрив: сопствен театар, ресторан, пријатен бар и тераса.

Многу забава. Ако барате простор и природа, локацијата е совршена!

Hotel de Reehorst ligt midden in de prachtige natuur van de Veluwe! Ideaal!

U kunt ontspannen in de super-deluxe suites, die allemaal over een heerlijke jacuzzi beschikken.

Welke hotelkamer met jacuzzi suite kies jij: de New York, de Venezia, de Ibiza of Millionaire suite?

Welke van de 9 suites u ook kiest, luxe en romantiek zijn gegarandeerd.

In de vroege ochtend kan je genieten van het luxe ontbijtbuffet in Restaurant Miami. De recensies op Zoover zijn uitstekend!

Bekijk hier de prijzen

Bubbelend op de Wageningse Berg
Дали барате прекрасно прекрасно место среде зеленило, тогаш можеме да го препорачаме Hotel de Wageningse Berg, се наоѓа на Вагенинген Берг!

Хотелот има посебен дизајн и поради неговата локација на врвот на Вагенингсе Берг, ќе бидете почестени со фантастичен поглед над поплавените области и Бетуве..

Може да спиете добро во луксузните хотелски соби со џакузи, можете да јадете во ресторан или во пиво.

Или како за Центарот за велнес со финска сауна, Турска бања и џакузи? Вкусно!

Совет! Резервирајте луксузен апартман преку официјалната веб -страница на Hotel de Wageningse Berg

Пиење на Gooimeer
Се наоѓа директно на Gooimeer Наутички кварт Флечер.

Дизајнот е карактеристичен за Наутичкиот кварт.

Хотелот повеќе личи на рибарско село отколку на хотел! Различни згради, изградена во поморска атмосфера, заедно го формираат хотелот.

Во главната зграда ќе најдете ресторан, тераса и салон за вино.

Собите во хотелот се сместени во различни згради.

Има (редовно) Простории, maar je kunt ook kiezen voor de Royal suite met uitzicht.

Deze suite heeft een luxe open badkamer welke is voorzien van een groot bubbelbad, comfortabele bedden en een prachtig uitzicht over ‘t Gooimeer.

Совет! Boek een luxe suite via de officiële website van Fletcher-Nautisch Kwartier

Опуштете се во викендица со џакузи
Воопшто ништо?

На тивко и убаво место во убава куќа со инфрацрвена сауна, камин и џакузи за 2 лица?

Можно е ако престојувате во Relaxing in de заден агол ..

Ова е парк од мал обем со неколку домови, кои се изградени во типичен стил Ахтерхоек со црвени и бели ролетни.

Може да се резервираат повеќе домови, но ако барате романтичен престој за двајца, dan raden we het 2-persoons huis aan met een 2-persoons jacuzzi in de master bedroom, een sauna en een open haard met twee love seats!

De andere huizen hebben ook een houtgestookte hot tub en een sauna.

Hoe comfortabel wil je het hebben? Een infrarood sauna, een open haard en een jacuzzi, сите на тивко и пријатно место. Продолжете да забавувате Ахтерхок.

Дизајн хотелска соба со џакузи
Пет starвездата Хотел за дизајн на Мајнпорт е идеален за да дозволите романтиката да преовладува.

Декорот е супер луксузен, освежувачки и хотелот исто така има прекрасен спа центар.

Собите на хотелот се исто така прекрасни, особено ако се одлучите за „хотелска соба на водена бања“.

Еве колосално џакузи (1.70 m дијаметар) точно пред прозорецот и имате прекрасен поглед кон внатрешното пристаниште во Ротердам.

De badkamer met inloopdouche en privésauna maken de wellnessbeleving compleet in deze hotelkamer met jacuzzi.

Bekijk hier de prijzen

Совет! Bruisend midden in de duinen
Fletcher Boutique Hotel Duinoord ligt in de duinen van Wassenaar en op slechts 15 минути пешачење од плажа.

Земете свеж воздух и пешачете, а потоа заземете место во еден од павилјони на плажа.

Ideaal!

Но, можете да го посетите и карактеристичниот à la carte ресторан на Хотел Дуинорд!

Исто така постои и пријатен бар и пространа тераса со поглед на дините.

По убав ден можете да се опуштите во еден од апартманите или хотелската соба со џакузи.

Можеме да го препорачаме луксузно опремениот невестински апартман со модерна самостојна бања.

Совет! Boek een luxe bruidssuite via de officiële website van Fletcher Boutique Hotel Duinoord

Hotelkamer met jacuzzi in hartje Den Haag
Voor een bruisend weekendje weg raden wij het Van der Valk hotel Nootdorp aan.

Het hotel is zeer centraal gelegen nabij Den Haag en Scheveningen.

За десет минути сте во срцето на Хаг.

Внатрешноста е луксузна и има добар ресторан и голем хотелски бар.

Луксузните хотелски соби имаат удобни кревети и луксузна бања со голема меур бања.

Вредноста за парите е многу добра. За помалку од € 100, – kunt u al een hotelkamer met bubbelbad boeken. Овој хотел е многу препорачлив.

Bekijk hier de prijzen

Пенливи во апартманот Шампањ
Сакате да поминете неколку дена со саканата личност?

Тогаш можеме Ван дер Валк Бројкелен препорача!

Овде ќе најдете разни луксузни апартмани со дополнителна приватна топла када.

Шампањ и iorуниор апартманот се препорачуваат!

Покрај бања со меурчиња, супериорната хотелска соба со џакузи има и туш за дожд и прекрасна тераса.

Но, Ван дер Валк Бројкелен ви подготвува уште повеќе изненадувања; можете бесплатно да ги користите другите велнес објекти во хотелот.

Добро е да се знае и Утрехт и Амстердам се лесно достапни.

Погледнете ги цените и хотелските соби овде

Луксузна хотелска соба со џакузи и осветлен таван
Хотел Ван дер Валк Арнхем е во близина на Арнхем, а Велуве е исто така во близина!

Можете да се одморите во сауна и турска бања.

За интимна вечера, седнете во à la carte ресторан.

Во убаво време, исто така можете да се одморите на терасата.

Но, сега најубавото, луксузен „Гламур мансарда“.

пространа, луксузен и вкусно украсен апартман со удобен кревет и бања со џакузи и осветлен таван.

Als je de ‘Loft’ boekt, ќе бидете пречекани со меурчиња при пристигнувањето.

Bekijk hier de prijzen

Леле! Хотелска соба со пространа џакузи
Индустриски, уметнички и уникатни. Тоа е тоа Хотели на Интел уметност во Ајндховен, делумно сместен во монументалната фабричка зграда на Филипс.

Кога фабриката 1909 беше изградено, никој не можеше да замисли дека оваа зграда ќе служи како хотел за уметност повеќе од еден век подоцна.

Архитекти и дизајнери го претворија целиот хотел во вистинско уметничко дело.

Ја чувствувате старата фабрика, но замислете се во модерен и релаксирачки луксуз. Неколку ноќи тука се гарантирано дека ќе бидат уникатно искуство.

Погледнете ги цените и хотелските соби овде

Совет! Хотелска соба со џакузи и балкон
Хотел-ресторан Флечер Јагершорст-Ајндховен е идеална локација за loversубителите на природата и оние кои бараат спокојство, но Ајндховен е исто така во близина.

Откријте ги околните природни резервати, одете на велосипед и шетајте низ областа и поминете попладне на шопинг во Ајндховен.

После тоа е прекрасно да се вратиш дома во луксузниот апартман со кралски кревет, телевизор со рамен екран, радио и Неспресо машина.

Луксузната бања има и прекрасна бања и пространа џакузи на балконот. Овде можете да меурчиња во мир и целосно приватно!

Препорачано! Резервирајте го луксузниот апартман преку официјалната веб -страница на Флечер Јагершорст

Уште повеќе адреси со џакузи во хотелската соба?

Дали сакате да користите сауна и џакузи во мир и сауна без други луѓе, тогаш приватна велнес адреса е одличен избор!

Тука останувате како двојка и вашата приватност е 100% гарантирано.

Тие се одлични адреси од мал обем, што можете да го резервирате неколку часа, но и вклучување на ноќевање.

Овие приватни адреси може да се најдат низ Холандија.

Погледнете повеќе џакузи соби >