Dhomat Romantike të Hotelit
me Jacuzzi Privat

Hotel Jacuzzi Hotel Bubbelbad - Romantisch Stel In Jacuzzi

  • Suita luksoze me xhakuzi private
  • Rezervoni tani, dua vol = vol
  • Anulo pa pagesë!

Bekijk Jacuzzi KamerShikoni Dhomat e Jacuzzi >


Promovimi i Fletcher 25 € 1, 2 të 3 të agojë (të përkohshme!)

Fletcher Hotel Actie 25 Euro

25 HOTELAT P INRFSHIR MENGJESHTIN P FORR 25 €

72 orë përfitimi në 25 Fletcher hotels voor slechts 25 euro p.p.p.n.!

Për më tepër, pas një qëndrimi të rehatshëm gjatë natës ju mund të bashkoheni me ne për një mëngjes të gjerë, një fillim perfekt për ditën tuaj!

A jeni gati për t'u çlodhur për një kohë? Rezervoni tani këtë marrëveshje konkurruese për mbërritjen tuaj deri në Nëntor, veprimi është i drejtë 3 e vlefshme për ditë të tëra!

• 1, 2 të 3 x qëndrim gjatë natës
• 1, 2 të 3 x mëngjes i gjerë
• Biçikletë falas- dhe rrugët në këmbë
• WiFi falas

Pamje & Rezervoni tani >


Dhomat e Hotelit me Vlerësimin më të Mirë Me Xhakuzi Private

Jacuzzi Kamer Bij Fletcher Wageningen

Fletcher Whirlpool Deluxe Suite Wageningen Gelderland në 2021

✅ 2 Xhakuzi personale
Ite Suitë luksoze
✅ Shikoni dhe ...

Fletcher Hotel Restaurant Weert

Hotel-Restorant Fletcher Weert Limburg

Xhakuzi
. Banjo Mbretërore
✅ Suite Junior
✅ V ...

Fletcher Hotel Restaurant Amersfoort

Hotel-Restorant Fletcher Amersfoort Utrecht

✅ Vaskë e nxehtë
Bed Shtrat i madh dopio
✅ Suite Junior
...

Fletcher Wellness Hotel De Hunzebergen0

Fletcher Wellness-Hotel De Hunzebergen Exloo Drenthe

Bathroom Banjo luksoze me xhakuzi
Ras Terrenet e veçanta riant m ...

Fletcher Hotel Restaurant De Zeegser Duinen0

Hotel-Restorant Fletcher De Zeegser Duinen Zeegse Drenthe

✅ Vaskë e nxehtë
✅ ballkon
✅ Suitë
✅ Nga 47,0 € ...

Fletcher Zuiderduin Beachhotel0

Fletcher Zuiderduin Beachhotel Westkapelle Zeeland

Jetstreambad
Ter Tarracë çati me pamje nga dunat
...

Fletcher Hotel Restaurant Carlton0

Hotel-Restorant Fletcher Carlton Naaldwijk Hollanda e Jugut

✅ Vorbull
✅ Qeni i mirëpritur
Double Dyfish luksoz ...

Fletcher Stadshotel Den Haag1

Hotel Fletcher City Hagë Hollanda e Jugut

✅ Xhakuzi
Bed Shtrati Kingsize
. Suite Royal
Nga ...


Oferta të përzgjedhura të dhomës me xhakuzi

Hotelet e mëposhtme të zgjedhura Fletcher me xhakuzi kanë dhoma hoteli dhe suita me xhakuzi, vorbull në dhomë ose vorbull.

Këto hotele janë në një vend të bukur dhe shpesh ka parkim falas dhe WiFi falas.

Klikoni në lidhjen e një prej hoteleve më poshtë për të shkuar te faqja speciale Fletcher Jacuzzi ose Whirlpool në dhomën e ofertave.

Ju do të shihni çmimet menjëherë, disponueshmëria dhe më shumë informacion.


Fletcher Jacuzzi Kamers

Dhoma romantike hoteli me xhakuzi private nga zinxhiri i njohur i hoteleve Fletcher.

Fletcher Hotel Met Jacuzzi Op Kamer Hotel Nautisch Kwartier In Huizen 1

Shikoni Ofertat >

Hotele.nl Dhoma Jacuzzi

Zgjedhja më e mirë e ofertave të dhomave të hotelit nga Hotele.nl.

Hotel Met Jacuzzi Op Kamer Van Der Valk

Shikoni Ofertat >

Inntel Dhoma Jacuzzi

Inntel Hotels Art Eindhoven Met Jacuzzi

Shikoni Dhomat e Jacuzzi >

dhoma xhakuzi van der Valk

Van Der Valk Hotels Met Jacuzzi Op De Kamer

Shikoni Ofertat >


Ofertat e fshehta të hoteleve?

Nëse jeni duke kërkuar ofertat më të mira, këshilla, truket dhe zbritjet sekrete për dhomat e hoteleve në Holandë, ju lutemi vizitoni faqen tonë motër SecretHotelDeals.nl >>


Suita me xhakuzi speciale Fletcher

Fletcher Hotel Jacuzzi En Bubbelbad

Hotelet Fletcher takuan Jacuzzi, Vaskë e nxehtë ose vorbull

A e dini Hotele Fletcher gjithashtu kanë dhoma të veçanta luksoze të hotelit dhe suita me një xhakuzi të dyfishtë në dhomë, një banjë me flluska bukuroshe ose vorbullë e këndshme?

Relaksohuni vetëm me ju të dy në suitë tuaj junior Wellness me xhakuzi në dhomë, disa suita kanë një tarracë apo ballkon privat me pamje fantastike, ju garantohet një qëndrim special gjatë natës.

Një hotel me një xhakuzi në dhomën me ambiente luksoze është thjesht relaksi i fundit pas javëve tuaja të zëna të punës.

Dhomat tona të rekomanduara të Flatcher Jacuzzi

Jacuzzi Kamer Bij Fletcher Wageningen

Fletcher Whirlpool Deluxe Suite Wageningen Gelderland në 2021

✅ 2 Xhakuzi personale
Ite Suitë luksoze
✅ Shikoni dhe ...

Fletcher Hotel Restaurant Weert

Hotel-Restorant Fletcher Weert Limburg

Xhakuzi
. Banjo Mbretërore
✅ Suite Junior
✅ V ...

Fletcher Hotel Restaurant Amersfoort

Hotel-Restorant Fletcher Amersfoort Utrecht

✅ Vaskë e nxehtë
Bed Shtrat i madh dopio
✅ Suite Junior
...

Fletcher Wellness Hotel De Hunzebergen0

Fletcher Wellness-Hotel De Hunzebergen Exloo Drenthe

Bathroom Banjo luksoze me xhakuzi
Ras Terrenet e veçanta riant m ...

Fletcher Hotel Restaurant De Zeegser Duinen0

Hotel-Restorant Fletcher De Zeegser Duinen Zeegse Drenthe

✅ Vaskë e nxehtë
✅ ballkon
✅ Suitë
✅ Nga 47,0 € ...

Fletcher Zuiderduin Beachhotel0

Fletcher Zuiderduin Beachhotel Westkapelle Zeeland

Jetstreambad
Ter Tarracë çati me pamje nga dunat
...

Fletcher Hotel Restaurant Carlton0

Hotel-Restorant Fletcher Carlton Naaldwijk Hollanda e Jugut

✅ Vorbull
✅ Qeni i mirëpritur
Double Dyfish luksoz ...

Fletcher Stadshotel Den Haag1

Hotel Fletcher City Hagë Hollanda e Jugut

✅ Xhakuzi
Bed Shtrati Kingsize
. Suite Royal
Nga ...

Ose klikoni në butonin më poshtë dhe shikoni të gjitha ofertat nga hoteli Fletcher me xhakuzi ose vorbullë.Blue Arrow DownShikoni Hotelet e Fletcher >Hotele me sauna dhe xhakuzi ne dhome

Prive Sauna En Jacuzzi Op Je Hotelkamer

Sauna private dhe xhakuzi në dhomë: Një luks i tillë!

Shkoni një hap më tej, dhe rezervoni një suitë Wellness në një hotel luksoz me xhakuzi të madhe private dhe sauna private në dhomën tuaj për një përvojë të mrekullueshme të Wellness pa të huaj.

Ka edhe dhoma të bukura hoteli me një pishinë private dhe xhakuzi të madhe të rrumbullakët.

Shtypni butonin më poshtë për më shumë informacion dhe oferta.

Zbuloni Dhomat e Saunës >

Dhoma xhakuzi Van der Valk

Van Der Valk Hotels Met Jacuzzi Op De Kamer

Në zinxhirin e njohur të hoteleve Van der Valk do të gjeni shumë hotele luksoze me xhakuzi të madhe private në dhomë, banjë me flluska bukuroshe, sauna, Wellness dhe madje edhe një pishinë private në dhomën tuaj me një xhakuzi të madhe të rrumbullakët.

Klikoni në butonin më poshtë dhe shikoni ofertat më të mira të van der Valk.

Shikoni vd Dhomat Valk >


Hotele Arti Inntel Dhoma Jacuzzi

Spa-Corner-Kamer-De-Beste-Wellness-Kamers-Van-Inntel-Hotels-The-Innsider

Hotelet Inntel janë të njohur për banjën e tyre të mrekullueshme me flluska, dhoma me vorbull dhe xhakuzi.

Banja më e bukur me flluska në 2021 Për shembull, nuk është për asgjë që ju të gjeni Hotel Inntel Art Eindhoven.

Klikoni në butonin më poshtë dhe zbuloni këtë zinxhir të veçantë hotelesh me dhoma hoteli të bukura me vëmendje të madhe ndaj xhakuzit në dhoma dhe banjë. / objektet Wellness në hotel me xhakuzi të Inntel.

Shikoni Hotelet Inntel >

Brenda natës me vaskë të nxehtë

Overnachting Met Hottub

Një vaskë e ngrohtë bukuroshe në dhomën tuaj, ku të dy mund të shijoni ujin e ngrohtë!

Këto dhoma hoteli kanë disponueshmëri të kufizuar në Holandë.

Shikoni dhomat me vaskë të nxehtë >

Si të rezervoni një xhakuzi brenda dhomës në Fletcher?

Hotelet e mëposhtme të zgjedhura Fletcher me xhakuzi kanë dhoma hoteli dhe suita me xhakuzi, vorbull në dhomë ose vorbull.

Këto hotele janë në një vend të bukur dhe shpesh ka parkim falas dhe WiFi falas.

Klikoni në lidhjen e një prej hoteleve më poshtë për të shkuar te faqja speciale Fletcher Jacuzzi ose Whirlpool në dhomën e ofertave.

Ju do të shihni çmimet menjëherë, disponueshmëria dhe më shumë informacion.


Dhomë me Përshtypje Video Jacuzzi

Shikoni Dhomat e Jacuzzi >


A jeni gati për një fundjavë romantike larg??

Pastaj lërini veten të përkëdhelni në një xhakuzi hoteli ose vaskë të nxehtë në dhomë.

Hotelet shpesh ofrojnë gjithashtu objekte të ndryshme Wellness, kështu që ju gjithashtu mund të relaksoheni plotësisht në saunën e hotelit ose banjën me avull gjatë qëndrimit tuaj në hotel.

Dilni me partnerin tuaj dhe merrni pak kohë për veten dhe njëri -tjetrin.

Le të vijë ai hotel me xhakuzin e vet në dhomë dhe një mëngjes të shijshëm në mëngjes.

Ndonjëherë ka edhe një hotel me një pishinë private në dhomë!

Pse të rezervoni një dhomë hoteli me xhakuzi private?

Stel In Een Jacuzzi - Hotel Jacuzzi

Zgjidhni një hotel në mes të natyrës për një fundjavë relaksuese larg, ose rezervoni një hotel në një qytet të zhurmshëm në mënyrë që të pushoni në xhakuzi pas një dite pazar.

Në një hotel me një xhakuzi në dhomë ju mund të shijoni atë pak luks shtesë, e cila siguron relaksim total.

Shijoni një ditë të mrekullueshme në zonën përreth hotelit, shijoni pjatat më të shijshme në restorantin e hotelit dhe pushoni në xhakuzi në dhomën tuaj të hotelit.

A e dini se ka edhe suita luksoze me xhakuzi. Kjo është një festë.

Shikoni të gjitha dhomat me xhakuzi >


Hotele Van der Valk Me Banjë Flluskë, Vorbull ose Xhakuzi në dhomë

Van Der Valk Hotels Luxe Kamers Met Jacuzzi - Bubbelbad Of Whirlpool

Po kërkoni një dhomë hoteli me xhakuzi?

Pastaj keni ardhur në vendin e duhur në Van der Valk.

Në shumë nga hotelet tanë ata kanë një dhomë të veçantë me xhakuzi.

Shijoni një hotel me xhakuzi në dhomë për një çmim të mirë, vorbull ose banjë me flluska?

Rezervoni një qëndrim gjatë natës këtu në një hotel van der Valk me një xhakuzi në dhomë >

Hotele me dhomë JACUZZI? KU MUND T F GJET ATA?

Po kërkoni një xhakuzi hoteli buzë detit apo në De Veluwe??

Në faqen tonë të internetit është e lehtë të filtroni sipas preferencave tuaja.

Në këtë mënyrë ju mund të tregoni se doni një dhomë hoteli me xhakuzi.

Bazuar në këtë informacion, shfaqen vetëm hotele me xhakuzi ose vorbull në dhomë.

Në këtë mënyrë ju merrni menjëherë një pamje të qartë të dhomave që plotësojnë nevojat tuaja, si një dhomë hoteli me xhakuzi.

QETSIMI N A HOTEL ME JACUZZI N THE DHOM

Bleta Van der Valk ne e kuptojmë se sa e rëndësishme është të relaksoheni dhe të relaksoheni.

Kjo është arsyeja pse ne kemi zhvilluar një formulë unike që është zbatuar në të gjithë hotelet tanë.

Në këtë mënyrë ju qëndroni luksoze dhe të relaksuar dhe ne sigurohemi që ju të largoheni nga hoteli ynë edhe më i qetë.

Mund të pushoni plotësisht në një dhomë hoteli me xhakuzi.

Shijoni një xhakuzi private në dhomën tuaj në suitën tuaj, ose përdorni falas objektet luksoze të Wellness, të tilla si një vorbull, pishine, palestër e saunës.

Extra të shijshme në hotele me dhomë JACUZZI

Përveç një dhome hoteli romantike me xhakuzi, ka shumë mënyra të tjera për të shijuar një këndshëm (mini) për të shijuar pushimet.

Falë lidhjeve tona të mira me shumë atraksione dhe kompani turistike kryesore, ne kemi një zgjedhje të gjerë të paketave.

Për shembull, si thoni për një ditë relaksuese në banjë?

Ose do të preferonit të vizitonit një qytet historik ose park argëtimi?

Çdo hotel ka pako të ndryshme, kështu që ju mund ta shijoni atë kudo.

Shikoni të gjitha ofertat vd Valk >

Rezervoni një dhomë hoteli me JACUZZIA

Kur ktheheni në hotelin tonë me xhakuzi në dhomë pas një dite argëtuese jashtë, ju mund të uleni drejtpërdrejt në restorantin tonë.

Të gjithë hotelet tanë kanë një restorant me një menu të gjerë, kështu që ka diçka për të gjithë.

Sigurisht që mund të ktheheni në dhomën tuaj të hotelit me xhakuzi pas darkës për t'u çlodhur në suitën tuaj luksoze.

Një mbrëmje romantike jashtë dhe kaloni natën në një hotel me një xhakuzi në dhomë ... nuk mund të ishte më mirë?

Në këtë krye 10 ne kemi zgjedhur dhomat më luksoze të hoteleve me një xhakuzi ose vorbull në dhomë.

Kështu kënaqeni së bashku me të dashurin ose mikun tuaj më të mirë(në) të një mbrëmje relaksuese të mirëqenies!

HOTEL ME XHAKUZI N THE DHOM - KRYESORE 10

Ne kemi majën 10 hotele me xhakuzi në dhomë të zgjedhur për ju.

Sigurisht që ka një zgjedhje shumë më të madhe të hoteleve të ndryshme me një xhakuzi.

Mbani një sy në këtë faqe, pasi ne do të shtojmë rregullisht hotele dhe suita me xhakuzi në dhomë.

1. MAINPORT HOTEL - ROTTERDAM

Mainport Design Hotel Rotterdam Jacuzzi
Shumë e vlerësuar dhe luksoze 5 * Mainport Hotel në Rotterdam është një vend fantastik për qëndrimin tuaj luksoz gjatë natës.

Dhomat e hotelit në Hotelin Mainport kanë një xhakuzi të bukur në dhomë.

> Lexoni më shumë dhe shikoni çmimet & disponueshmëria

2. VAN DER VALK MIDDELBURG - TUBA E HOT & SAUNA N DHOM

Vander Valk Hotel Middelburg
Hotelet Van der Valk janë natyrisht të njohur për suitat luksoze me një xhakuzi në dhomë.

Van der Valk gjithashtu ka një 'suitë Wellness' me një banjë me flluska, sauna infra të kuqe dhe dush shiu i dyfishtë.

> Lexoni më shumë dhe shikoni çmimet & disponueshmëria

3. HOTELAT INNTEL ART EINDHOVEN - EINDHOVEN

Inntel Hotels Art Eindhoven Met Jacuzzi
Ju nuk e kaloni natën vetëm në një dhomë hoteli me dizajn të bukur, por edhe pushoni në xhakuzin e madh të rrumbullakët në dhomën tuaj.

'Dhoma e Jacuzzi Art' ka një xhakuzi XL.

> shikoni çmimet & disponueshmëria

4. HOTEL THE TOREN - AMSTERDAM - TUBE E NXOTUR N THE DHOM
Hotel The Toren është votuar si hoteli më i mirë në Holandë jo më pak se katër herë.

Dhomat më luksoze kanë një vorbull dyshe në dhomë.

> shikoni çmimet & disponueshmëria

5. HOTEL DE REEHORST - EDE
Hoteli i vlerësuar shumë de Reehorst në Ede ka disa dhoma hoteli me xhakuzi.

Për shembull, zgjidhni një dhomë luksoze me xhakuzi dhe një ekran televiziv të kinemasë.

> shikoni çmimet & disponueshmëria

7. FLETCHER HOTEL LANGEWOLD - DRENTHE - HOT TUB / VORPOLINA N THE DHOM
Hoteli i mirë Langewold ndodhet në pyll.

Suitat e hotelit kanë një vorbull ose xhakuzi të mrekullueshme në dhomë. Relaksohuni!

> shikoni çmimet & disponueshmëria

8. VAN DER VALK EMMEN - DHOMAT E TEMAVE
A zgjidhni Afrikën Suite, suita e Hollivudit ose ndoshta një nga dhomat e tjera me temë?

Van der Valk Emmen ka dhoma hoteli luksoze me një xhakuzi në dhomë ose vorbull.

Zgjedhje e mjaftueshme!

> shikoni çmimet & disponueshmëria

9. GRAND HOTEL DRAGON - MALA N ON ZOOM
Grand Hotel de Draak është hoteli më i vjetër në Holandë, por ndoshta edhe një nga hotelet më të relaksuar në vend. 'Suitat Superiore' nuk janë vetëm të bukura, por edhe të ketë një xhakuzi në dhomë.

> shikoni çmimet & disponueshmëria

10. HOTEL VILLA DE KLUGHTE - RRETHI NGA DETI - 2 PERSONA JACUZZI N THE DHOM
Hotel Villa de Klughte ka një vend të bukur me pamje nga plazhi ose dunat! Të dy suitat dhe dhomat superiore kanë një 2 xhakuzi person.

> shikoni çmimet & disponueshmëria

Çfarë është një hotel me xhakuzi private?

Lëreni veten të përkëdhelur në një hotel romantik me xhakuzin e vet.

Imagjinoni, është mesi i dimrit, ju dhe i dashuri juaj jeni larg për fundjavë.

Sapo u regjistruat brenda dhe jashtë në një kopsht të bukur, një xhakuzi i bukur i ngrohtë privat ju pret dhe partnerin tuaj.

E tëra çfarë ju duhet të bëni është të hapni një shishe të bukur me flluska dhe të shijoni paqen, ngrohtësinë dhe njëri -tjetrin.

Nëse preferoni një banjë me flluska natyrale, atëherë një vaskë e nxehtë me dru mund të jetë diçka për ju.

Një suitë me një xhakuzi private në dhomën tuaj të hotelit është gjithashtu një luks i mrekullueshëm, kështu që nuk keni pse të dilni nga shtëpia.

Sa kushton një xhakuzi privat?

Kostoja e një xhakuzi privat është midis € 79,00 në € 704,00 për 2 persona në natë.

Oferta hoteli me dhoma me vorbull

Dëshironi një dhomë hoteli me xhakuzi gjatë qëndrimit tuaj të përkohshëm në vendin tonë të bukur?

Atëherë ju jeni në vendin e duhur në HotelBubbelBad.nl!

Në këtë faqe do të gjeni kryesisht hotele, shumë ose disa prej të cilave janë të pajisura me një xhakuzi private.

Kjo është larje mrekullisht intime dhe një pije në një hotel holandez sipas dëshirës tuaj.

Në shumicën e rasteve, ka të bëjë me një dhomë hoteli luksoz në një 3- ose hotel me 4 yje në vendin tuaj.

Shumica e lokacioneve gjenden në veri të vendit, ku mund të kaloni natën me xhakuzi.

A po shkoni për një përvojë të plotë Wellness dhe një dhomë hoteli me një banjë me flluska nuk është e mjaftueshme për ju, atëherë mund të dëshironi të kaloni natën në një hotel tipik Wellness.

Qëndrime speciale gjatë natës në dhomat e hoteleve luksoze

Ne e kalojmë natën nën qëndrime speciale gjatë natës në një hotel me një xhakuzi në dhomë.

Kjo është e mundur, për shembull, në provincat e Drenthe, Overijssel, Groningen, Utrecht dhe Limburg.

Si thoni për një dhomë hoteli luksoz në hotelin në shkallë të vogël Het Heerenhuys në Ruinerwold në Drenthe, ose një dhomë me një xhakuzi të dyfishtë në Groningen Hotel Resort Landgoed Westerlee?

Almelo dhe Limburgs Të lindur në Overijssel gjithashtu kanë hotele që premtojnë argëtim me flluska për dy.

Pra, doni të largoheni shpejt dhe po kërkoni një dhomë hoteli me një xhakuzi, shikoni ofertën tonë më sipër dhe shpejt surprizoni të dashurin tuaj me këtë formë të veçantë të qëndrimit gjatë natës!

Dëshironi të shijoni një eksperiencë super romantike apo po kërkoni një hotel shumë romantik për një rast romantik të veçantë: Dita e Shën Valentinit ose kaq shumë vite martesë?

Pastaj një dhomë hoteli me një xhakuzi është një ide e mirë!

Dhomat e hotelit me xhakuzi janë zakonisht dhomat më luksoze të hotelit në hotel.

Përveç një xhakuzi privat, këto janë të pajisura me një krevat të madhësisë mbretërore dhe mobilje luksoze.

Shkurtimisht, gjithçka është atje për një qëndrim super romantik. Më poshtë janë 13 dhomat më të njohura të hoteleve me xhakuzi në Holandë.

Duke kërkuar për një dhomë hoteli me xhakuzi? Ne ju rekomandojmë hotelet më të mira.

Këshillë! Hotel de Wageningse Berg rekomandohet shumë! Ose si për një shtëpi pushimi me një xhakuzi? E shijshme dhe shumë intimitet.

Hotel Stadhouderlijkhof: 2 apartamentet takuan xhakuzi
Popullore dhe luksoze Hotel Stadhouderlijkhof ndodhet në qendër të Leeuwarden.

Ky ishte një pallat i shekullit të 18 -të në pronësi të familjes mbretërore, por tani strehon mysafirët e pallatit. Por joshja mbretërore është ende e dukshme kudo, te dyja ne restorant, në oborrin historik me tarracë si dhe në dhomat e hotelit të mobiluara me stil. Sepse pallati i dikurshëm ka jo më pak se 2 apartamente me një xhakuzi të rrumbullakët dhe ju flini në një shtrat të vërtetë me katër posterë! E përkryer për një fundjavë romantike larg.

Këshillë! Rezervoni një nga 2 apartamente me xhakuzi të rrumbullakët përmes faqes zyrtare të internetit të Fletcher Hotel Stadhouderlijkhof

Flini në një dhomë Superiore me një banjë të bollshme.
Ylli 4 Fletcher Hotel Oss është një adresë mrekullisht e bukur e vendosur pranë Den Bosch.

Ideale për pazar, por edhe rezerva natyrore De Maashorst është aty pranë.

Këtu mund të ecni pafund me biçikletë dhe të ecni.

Më pas është e mrekullueshme të kthehesh në shtëpi në një nga dhomat e hoteleve të modës dhe luksoze të Hotel Oss!

Po kërkoni luksin më të lartë?

Pastaj rezervoni dhomën superiore të hotelit me xhakuzi, e cila është e mobiluar në mënyrë moderne, ka një krevat king size, një banjë të bollshme dhe një dush shiu luksoz. Ushqimi i mirë është i mundur në restorant Bar Bistro DuCo.

Këshillë! Rezervoni një suitë superiore me një banjë luksoze dhe dush shiu këtu përmes faqes zyrtare të Fletcher Hotel Oss

Dhoma e hotelit me xhakuzi: Hotel Reehorst
Ylli 4 Hotel de Reehorst ka gjithçka nën një çati: teatrin e vet, nje restorant, një bar komod dhe tarracë.

Shumë argëtim. Nëse jeni duke kërkuar hapësirë ​​dhe natyrë, vendndodhja është perfekte!

Hotel de Reehorst ndodhet në mes të natyrës së bukur të Veluwe! Ideale!

Mund të pushoni në suita super-luksoze, të gjitha kanë një xhakuzi të bukur.

Cilën dhomë hoteli me suitë xhakuzi ju zgjidhni: të Nju Jorkut, të Venecias, nga Ibiza e suites Milioner?

Cila nga 9 suita ju gjithashtu zgjidhni, luksi dhe romanca janë të garantuara.

Në mëngjes herët ju mund të shijoni shuplakë luksoze të mëngjesit në Restorant Miami. Komentet në Zoover janë të shkëlqyera!

Shikoni çmimet këtu

Gumëzhimë në Bergenin Wageningse
Po kërkoni një vend mrekullisht të bukur në mes të gjelbërimit, atëherë ne mund të rekomandojmë Hotel de Wageningse Berg, e vendosur në Wageningen Berg!

Hoteli ka një dizajn të veçantë dhe për shkak të vendndodhjes së tij në majë të Wageningse Berg ju do të trajtoheni me një pamje fantastike mbi zonat e përmbytjeve dhe Betuwe..

Mund të flini mirë në dhomat luksoze të hotelit me xhakuzi, mund të hani në restorant ose në bar.

Ose si për Qendrën Wellness me sauna finlandeze, Banjo turke dhe xhakuzi? E shijshme!

Këshillë! Rezervoni një suitë luksoze përmes faqes zyrtare të Hotel de Wageningse Berg

Duke pirë në gooimeer
E vendosur direkt në Gooimeer Lagjja detare Fletcher.

Dizajni është karakteristik për Lagjen Nautike.

Hoteli duket më shumë si një fshat peshkimi sesa një hotel! Ndërtesa të ndryshme, ndërtuar në një atmosferë detare, së bashku formojnë hotelin.

Në ndërtesën kryesore do të gjeni një restorant, tarracë dhe sallë pritjeje verë.

Dhomat e hotelit janë të vendosura në ndërtesa të ndryshme.

Atje jane (i rregullt) Dhomat, por gjithashtu mund të zgjidhni suitën Royal me pamje.

Kjo suitë ka një banjo luksoze të hapur e cila është e pajisur me një banjë të madhe me flluska, shtretër të rehatshëm dhe një pamje të bukur mbi 't Gooimeer.

Këshillë! Rezervoni një suitë luksoze përmes faqes zyrtare të internetit të Fletcher-Nautisch Kwartier

Relaksohuni në një vilë me një xhakuzi
Asgjë fare?

Në një vend të qetë dhe të bukur në një shtëpi të bukur me një sauna infra të kuqe, një fireplace dhe një xhakuzi me 2 persona?

Isshtë e mundur nëse qëndroni në Relaxing in de cepi i pasmë ..

Ky është një park në shkallë të vogël me disa shtëpi, të cilat janë ndërtuar në stilin tipik Achterhoek me grila të kuqe dhe të bardha.

Shtëpi të shumta mund të rezervohen, por nëse jeni duke kërkuar për një qëndrim romantik për dy, atëherë ne rekomandojmë shtëpinë me 2 persona me një xhakuzi 2 personash në dhomën kryesore të gjumit, një sauna dhe një fireplace me dy vende dashurie!

Shtëpitë e tjera gjithashtu kanë një vaskë të nxehtë me dru dhe sauna.

Sa komode dëshironi të jetë? Një sauna infra të kuqe, një fireplace dhe një xhakuzi, të gjitha në një vend të qetë dhe të këndshëm. Për të ngadalësuar brenda Achterhoek.

Dizajnoni dhomën e hotelit me xhakuzi
Pesë yjet Mainport Design Hotel është ideale për të lënë që romanca të mbizotërojë.

Dekori është super luksoz, freskuese dhe hoteli gjithashtu ka një banjë të mrekullueshme.

Dhomat e hotelit janë gjithashtu të bukura, veçanërisht nëse zgjidhni "dhomën e hotelit në banjën e ujit".

Këtu është një xhakuzi kolosal (1.70 m diametër) pikërisht para dritares dhe ju keni një pamje të mrekullueshme mbi portin e brendshëm të Roterdamit.

Banjo me dush dhe sauna private plotësojnë përvojën e mirëqenies në këtë dhomë hoteli me xhakuzi.

Shikoni çmimet këtu

Këshillë! Zhurmë në mes të dunave
Fletcher Boutique Hotel Duinoord ndodhet në dunat e Wassenaar dhe vetëm 15 minuta më këmbë nga plazhi.

Merrni frymë me ajër të pastër dhe ecni dhe më pas zini vend në një nga pavionet e plazhit.

Ideale!

Por ju gjithashtu mund të vizitoni restorantin karakteristik à la carte të Hotel Duinoord!

Ekziston edhe një bar komod dhe një tarracë e gjërë me pamje nga dunat.

Pas një dite të bukur mund të pushoni në një nga suitat ose dhomën e hotelit me xhakuzi.

Ne mund të rekomandojmë suitë nusesh të mobiluara luksoze me një banjë moderne të pavarur.

Këshillë! Rezervoni një suitë luksoze martesore përmes faqes zyrtare të internetit të Fletcher Boutique Hotel Duinoord

Dhomë hoteli me xhakuzi në zemër të Hagës
Ne e rekomandojmë atë për një fundjavë të gjallë larg Hotel Van der Valk Nootdorp në.

Hoteli është i vendosur në qendër pranë Hagës dhe Scheveningen.

Brenda dhjetë minutash ju jeni në zemër të Hagës.

Brendësia është luksoze dhe ka një restorant të mirë dhe një bar të madh hoteli.

Dhomat luksoze të hotelit kanë shtretër të rehatshëm dhe një banjo luksoze me një banjë të madhe me flluska.

Vlera për para është shumë e mirë. Për më pak se € 100, - a mund të rezervoni tashmë një dhomë hoteli me një banjë me flluska?. Ky hotel rekomandohet shumë.

Shikoni çmimet këtu

Me gaz në suitë Champagne
Dëshironi të kaloni disa ditë me të dashurin tuaj?

Atëherë ne mundemi Van der Valk Breukelen rekomandoj!

Këtu do të gjeni suita të ndryshme luksoze me një vaskë shtesë të nxehtë private.

Suita e shampanjës dhe Junior rekomandohen shumë!

Përveç një dush me flluska, dhoma superiore e hotelit me xhakuzi gjithashtu ka një dush shiu dhe një tarracë të bukur.

Por Van der Valk Breukelen ju pret edhe më shumë surpriza; ju mund të përdorni objektet e tjera të Wellness në hotel falas.

Shtë mirë të dini që Utrecht dhe Amsterdam janë lehtësisht të arritshëm.

Shikoni çmimet dhe dhomat e hoteleve këtu

Dhomë luksoze hoteli me xhakuzi dhe tavan të ndriçuar
Van der Valk Hotel Arnhem është pranë Arnhem dhe Veluwe është gjithashtu aty pranë!

Mund të pushoni në saunë dhe banjë turke.

Për një darkë intime, uluni në restorant à la carte.

Kur koha është e bukur, ju gjithashtu mund të pushoni në tarracë.

Por tani më e bukura, luksoze ‘Glamour Loft’.

nje te bollshme, apartament luksoz dhe i dekoruar me shije me një shtrat të rehatshëm dhe një banjo me xhakuzi dhe tavan të ndriçuar.

Nëse rezervoni "papafingo", do të mirëpriteni me flluska në mbërritje.

Shikoni çmimet këtu

Uau! Një dhomë hoteli me një xhakuzi të bollshme
Industriale, artistike dhe unike. Kjo është ajo Hotele Inntel Art në Eindhoven, pjesërisht e vendosur në ndërtesën monumentale të fabrikës së Philips.

Kur fabrika 1909 ishte ndërtuar, askush nuk mund ta imagjinonte që kjo ndërtesë do të shërbente si Hotel Arti më shumë se një shekull më vonë.

Arkitektët dhe stilistët e kanë kthyer të gjithë hotelin në një vepër të vërtetë arti.

Ju e ndjeni fabrikën e vjetër, por imagjinoni veten në një luks modern dhe relaksues. Disa netë këtu janë të garantuara të jenë një përvojë unike.

Shikoni çmimet dhe dhomat e hoteleve këtu

Këshillë! Dhomë hoteli me xhakuzi dhe ballkon
Hotel-Restorant Fletcher Jagershorst-Eindhoven është vendndodhja ideale për dashamirët e natyrës dhe ata që kërkojnë qetësi, por Eindhoven është gjithashtu afër.

Zbuloni rezervat përreth natyrës, shkoni me biçikletë dhe ecni nëpër zonë dhe kaloni një pasdite duke bërë pazar në Eindhoven.

Më pas është e mrekullueshme të kthehesh në shtëpi në suitën luksoze me një krevat mbretëror, televizor me ekran të sheshtë, radio dhe makinë Nespresso.

Banjo luksoze gjithashtu ka një banjë të bukur dhe një xhakuzi të bollshme në ballkon. Këtu mund të flluskoni në paqe dhe plotësisht private!

Rekomanduar! Rezervoni suitë luksoze përmes faqes zyrtare të Fletcher Jagershorst

Edhe më shumë adresa me xhakuzi në dhomën e hotelit?

A doni të përdorni një sauna dhe xhakuzi në paqe dhe sauna pa njerëz të tjerë, atëherë një adresë private Wellness është një zgjedhje e shkëlqyer!

Këtu qëndroni si çift dhe privatësia juaj është 100% e garantuar.

Ato janë adresa të shkëlqyera në shkallë të vogël, që mund të rezervoni për disa orë, por edhe duke përfshirë një qëndrim gjatë natës.

Këto adresa private mund të gjenden në të gjithë Holandën.

Shiko më shumë dhoma xhakuzi >