Udhëzues Gjithëpërfshirës për Hotele Hollandeze dhe Hollësi dhe Ide për Hotele Jacuzzi Hollandeze in 2022

laatste update: 01-2022

Po kërkoni të kaloni kohë në Hollandë me partnerin, familjen ose të afërmit tuaj?

Pa shqetësime… Me këtë Udhëzues gjithëpërfshirës të Hoteleve Holland, ne do t’ju japim shumë ide se çfarë të bëni dhe ku të qëndroni në Hollandë.

Sigurisht që ne do t’ju ofrojmë frymëzim nga hoteli i Amsterdamit, por ka shumë vende të tjera të bukura për tu vizituar!

Sigurohuni të lexoni të gjithë këtë faqe, ka shumë ide për qëndrim të shkurtër dhe të gjatë, hotel dhe dhoma hoteli për largimin tuaj të përsosur, pushime ose vizitë në fundjavë në Hollandë.

Përfitoni nga ofertat speciale të hotelit, zbritje, pako dhe aranzhime me lidhjet tona speciale.

Shënim për gjuhët

Të gjitha faqet e internetit kanë një mundësi angleze, thjesht gjeni ikonën e flamurit anglez në krye të secilës faqe për të ndryshuar gjuhën në anglisht.

Nëse gjuha juaj amtare nuk është anglisht, atëherë përdorni Google translate për të përkthyer automatikisht faqen e internetit.

Tani rri duarkryq dhe kënaquni në Hotelin tonë të Hollandës!

Përjetoni një dhomë hoteli holandez me një xhakuzi

Dhoma Hoteli Çift Xhakuzi Vaske Banje

Hotelet speciale Jacuzzi kanë disponueshmëri të kufizuar në Hollandë.

Prandaj është e këshillueshme që të rezervoni shpejt!

Shikoni Dhomat Xhakuzi >>

Farë është kaq e mrekullueshme në lidhje me një dhomë hoteli me xhakuzi private?

Dilni me partnerin tuaj gjatë ditës dhe pushoni në mbrëmje me dy prej jush në xhakuzin tuaj privat në dhomën tuaj, askush të mos ju shqetësojë!

Një xhakuzi i këndshëm i ngrohtë dhe privat është një prezantim perfekt për relaksimin dhe romancën.

Do flini si bebe!

Dhomat e hoteleve holandeze me një Jacuzzi private janë më pak të kushtueshme nga sa mendoni.

Farë po pret?

Surprizoni partnerin tuaj me një qëndrim të mrekullueshëm romantik në Holland në një dhomë të veçantë Jacuzzi!

 Shikoni marrëveshjet e Hotelit Jacuzzi tani >>

 

Wellness En Sauna Hotels

Marrëveshjet Speciale Relax dhe Wellness Hotel Jacuzzi Hollanda

Shikoni paketat dhe rregullimet e bukura të hotelit për pushime dhe rregullime me qëndrim gjatë natës, mëngjes, nganjëherë darkë, duke përfshirë të gjitha llojet e lehtësirave të relaksimit, p.sh. sauna, dhoma me xhakuzi ose dhoma me vaskë të nxehtë, pishinë etj.

Shikoni ofertat speciale të dhomës Relax dhe Wellness >> këtu

(kjo faqe rinovohet rregullisht me marrëveshje të reja)

Vaskë E Nxehtë Në Hotel - Xhakuzi

 

Suita & Dhoma Super luksoze në Holland

Të trajtohet si një VIP në këto dhoma ose suita ekstra të mëdha me lehtësi private të tilla si një sauna private, dushe të mëdha, një xhakuzi i madh ose vaskë e nxehtë.

Shikoni të gjitha marrëveshjet e hoteleve super luksoze këtu

 

Po kërkoni për sauna, steambath turke dhe ditë masazhesh?

Pastaj provoni motorin kombëtar të kërkimit Spa & Wellness në Hollandë SpaOnline.com

Një ditë në saunë? Manikyr apo Pedikyr rreth qoshes tuaj? Apo thjesht një masazh i mrekullueshëm? Ju mund të kërkoni dhe rezervoni të gjitha këto me një zbritje.

Në faqe ka shumë zbritje, kuponë, oferta dhe promovime!

Vizitoni SpaOnline.com >>

Hotelet Keukenhof

Keukenhof Flower Gardens

Festivali i Kopshtit të Pranverës Keukenhof, i vendosur vetëm jashtë qytetit të bukur të vogël të Lisse, është një nga shfaqjet më të bukura të kopshtit të pranverës në botë.
Nga prilli deri në maj mund të shijoni mijëra aranzhime të lulëzimit të luleve.
Nëse i doni lulet, patjetër që duhet të vizitoni një herë në jetë.

Shikoni marrëveshjet e hotelit Keukenhof Lisse >>

 

Strand En Kust Hotels

  • Hotele plazhi dhe bregdetar në Holland

Merrni një frymë të ajrit të pastër në bregdet ose ecni nëpër duna. Ajri i pastër ju bën mirë dhe mund të flini mirë.

Shikoni të gjitha marrëveshjet e plazhit dhe të bregdetit>

Stedentrip Citytrip Hotelaanbiedingen

  • Speciale të Qytetit Hollandez

Pako të shkëlqyera në qytete të tilla si Amsterdam, Roterdam, Hagë, Delft, Eindhoven, Maastricht, Valkenburg dhe shumë më tepër

Shikoni të gjitha marrëveshjet e Hotelit Trip City këtu>

Familiehotels

  • Dhomat e hoteleve familjare në Hollandë

Dëshironi të dilni me fëmijët tuaj dhe / ose familjen?

Ka shumë pako të përballueshme ku fëmijët qëndrojnë falas, me mundësi të shumta shtesë siç është përdorimi i pishinës.

Pako speciale të dhomës familjare për të dalë me fëmijët ku mund të argëtohen!

Shikoni të gjitha marrëveshjet e dhomës familjare këtu>

Culinaire Hotelkamer Arrangementen

Pako Kuzhine Hotele Hollandeze

Trajtoni veten për të qëndruar në një hotel me një restorant të mirë. Lëreni kuzhinierin të befasojë.

Shikoni aranzhimet e kuzhinës këtu >>

De Best Beoordeelde Hotels Met De Beste Reviews

Hotelet më të vlerësuara në Holland

Dëshiron vetëm më të mirën nga më të mirët? Një përzgjedhje nga hotelet me vlerësimet më të mira.

Shikoni Hotelet me më të vlerësuarat >> këtu

Fietsen En Wandelen Hotel Arrangementen

Hollandeze çiklizmi dhe hotele në këmbë

Merrni një biçikletë ose vendosni një palë këpucë të mira dhe ndiqni një rrugë nëpër pyje, bregdet ose duna. Këto hotele marrin me qira edhe biçikleta dhe ofrojnë rrugë shëtitje ose çiklizmi.

Shikoni hotelet me rrugë shëtitje dhe çiklizmi këtu >>

Belgische Kust Hotels

Hotele belge për plazhe dhe bregdet

Zbuloni pothuajse 67 kilometra plazhe me rërë në Belgjikë. Shijoni atmosferën tipike belge.

Shikoni hotelet në Bregun Belgjik >>

Hotels Bij Het Water

Hotele pranë ujit

Ftohtë në hotelet më të këndshme pranë ujit. Disa hotele kanë një pishinë të hapur not.

Shikoni hotelet në marrëveshjet me ujë >>

Hotels Bij Een Attractiepark

Hotele Hollandeze afër Parqeve Argëtuese

Vizitoni një park dëfrimi, parku temash ose parku Rollercoaster në Holland dhe më pas qëndroni në një hotel të këndshëm afër parkut argëtues pas një dite të lodhshme.

Shikoni marrëveshjet e hoteleve pranë parqeve kryesore argëtuese >>

Rezervoni këtu biletat me një zbritje në   parqe të ndryshme argëtuese >>

4 Sterren Voordeel Hotels

Marrëveshjet e Hoteleve Hollandeze 4 Yje 

Do të gjeni ofertat më të mira për hotele me 4 yje në Hollandë dhe Belgjikë këtu.

Shikoni ofertat e dhomave me 4 yje hotele >>

Bed And Breakfast

Shtrat dhe mëngjes Holland

Një B&B është vendi për të qëndruar një natë në një atmosferë intime.

Shikoni paketat B&B >>

Design Hotels

Hotele Hollandeze të Dizajnit

Hotelet e projektimit shpesh thërrasin në ndihmën e stilistëve të njohur për të krijuar një dizajn unik për hotelin dhe dhomat e tyre.

Shikoni marrëveshjet hotelierike Design ”

Hotels In Het Bos

Hotele në / afër Pyllit

Shijoni ajër të shëndetshëm dhe të pastër në pyll, siç është The Veluwe. Nga hoteli juaj mund të ecni ose të ciklit drejt pyllit.

Shikoni hotelet holandeze në marrëveshjet e pyjeve >>

Kastelen En Landgoederen Hotels

Kështjella & Pasuri

Flini princin në një kështjellë të vërtetë. Në Hollandë dhe Belgjikë ka shumë kështjella në prona të bukura.

Shikoni të gjitha akomodimet e hotelit në kështjellë >>

Golf Hotels

Hotele Hollandeze Golfi

Hollanda dhe Belgjika kanë shumë kurse golfi ku mund të punoni në handikapin tuaj të golfit.

Shikoni të gjitha Hotelet e Golfit >>

Zakelijke Hotels

Hotele afariste holandeze

Si udhëtar biznesi me siguri keni kërkesa të tjera për një hotel të tillë si akses i mirë dhe vendndodhja, takimi ose opsionet e punës.

Shikoni të gjitha marrëveshjet e hoteleve të biznesit >>

Weekendje Kust Hotels

Hotele buzë detit

Shijoni një qëndrim pranë detit. Vendpushimet bregdetare në bregdetin e Detit të Veriut dhe në Ishujt Wadden.

Shikoni të gjitha hotelet bregdetare >>

Weekendje Brugge Hotels

i përdorur

Një qëndrim në Bruges është gjithmonë argëtues. Qyteti i bukur, historik, është plot jetë.

Shikoni marrëveshjet e hoteleve në Bruges >>

Weekendje Amsterdam Hotels

Hotelet e Amsterdamit

Amsterdam, ajo që mbetet për të thënë për një nga qytetet më të njohur në botë.

Qyteti plot me muze dhe arkitekturë të bukur. Thjesht shiko atë vetë.

Shikoni të gjitha marrëveshjet e hoteleve në Amsterdam >>

Gjërat për të bërë në Amsterdam

De Dam
Sheshi Dam është emëruar pas funksionit të tij origjinal: Ai është ndërtuar në shekullin XIII dhe dikur ishte një digë në lumin Amstel.

Kombinimi i ‘Amstel’ dhe ‘Dam’ përbën gjithashtu emrin Amsterdam…

> Hotele pranë De Dam

Artis Zoo Kopsht zoologjik
më i vjetër në Evropë mund të gjendet në Amsterdam: Artis Zoo, i cili u hap në 1838.

Mbi 700 specie kafshësh mund të shihen në Artis.

Do ditë ju merrni mundësinë për të parë kur disa nga kafshët ushqehen…

> Hotele pranë Artis Zoo

Rijksmuseum
Në vitin 1800 Rijksmuseum (Muzeu Kombëtar) i parë hapi dyert e tij, i cili u quajt ‘Nationale Kunst Gallerij’ (Galeria Kombëtare e Arteve).

Në atë kohë ajo ishte e vendosur në Huis dhjetë Bosch në Hagë.

Një nga pjesët e yjeve në ekran është “The Nightwatch” (De Nachtwacht) nga piktori me famë botërore Rembrandt.

Reallyshtë me të vërtetë një vizitë e domosdoshme, por përgatituni për disa radhë në sezonin e lartë.

> Hotele pranë Rijksmuseum

Concertgebouw
Në vitin 1881 disa qytetarë të shquar të Amsterdamit zhvilluan një takim, për të diskutuar rreth artit, muzikës dhe kulturës në kryeqytet.

Ata vendosën që ishte koha për të ndërtuar një Koncertgebouw (sallë koncertesh) të re.

Shumë muzikantë të famshëm dhe orkestra nga e gjithë bota performojnë atje.

> Hotele pranë Koncertgebouw

 

Weekendje Den Haag Hotels

Hotele në Hagë dhe Scheveningen

Haga nuk është kurrë e mërzitshme sepse qyteti Royal ofron mjaftueshëm për të rinj dhe të moshuar. Haga është vendi ku banon parlamenti dhe Mbreti ka vendbanim atje edhe në qendër (Pallati Noordeinde).

Për të gjitha moshat, toka miniaturë e Madurodam ia vlen të vizitohet, në mesin e shumë tërheqjeve, muzeve dhe të ngjashme.

Sigurohuni që të vizitoni anën e plazhit të Hagës, një qytet bregdetar i quajtur Scheveningen, i cili ka shumë argëtim për të gjithë, dhe arrihet me lehtësi nga transporti publik.

Shikoni të gjitha marrëveshjet e hoteleve në Hagë >>

Weekendje Maastricht Hotels

Hotelet e Maastricht

Maastricht, një qytet i mrekullueshëm por i çuditshëm i vendosur në juglindje ekstreme është gjithmonë argëtues. Në këtë qytet Burgundian ju mund të eksploroni gjithçka në këmbë.

Shikoni marrëveshjet e hoteleve në Maastricht >>

Weekendje Belgie Hotels

Hotele në Belgjikë

Një fundjavë në Belgjikë është gjithmonë argëtuese. Shijoni blerjet, merrni frymë me ajër të pastër në plazh, kulturë nuhatëse.

Shikoni marrëveshjet e hoteleve në Belgjikë >>

Weekendje Brussel Hotels

Hotele në Bruksel

Një fundjavë në Bruksel është argëtuese në të gjitha stinët. Në këtë qytet të gjallë ju mund të shijoni pazar, muze dhe ndërtesa historike.

Shikoni marrëveshjet e hoteleve në Bruksel >>

Weekendje Antwerpen Hotels

Hotele në Antwerp

Një fundjavë në Antwerp është argëtuese gjatë gjithë vitit. Veçanërisht i njohur për çokollatën dhe diamantet e tij, por sigurisht që ka shumë më tepër për tu provuar.

Shikoni marrëveshjet e hoteleve në Antwerp >>

Weekendje Rotterdam Hotels

Hotele në Roterdam

Roterdam është perfekt për një fundjavë larg. Qyteti modern i botës është plot me ndërtesa të veçanta dhe pamjet për tu parë.
Roterdam është gjithashtu qyteti më i madh i Hollandës.

Shikoni marrëveshjet e hoteleve në Roterdam >>

Weekendje Veluwe Hotels

Hotelet e pyjeve Veluwe

Shijoni një qëndrim në Veluwe. Kjo zonë e bukur është tërheqëse në çdo sezon!
Do të habiteni se sa e bukur është kjo zonë, duke e konsideruar se është e vendosur afër e rrethuar nga qytetet më të mëdha në Holland.
Nëse e doni natyrën, pushimin dhe relaksimin, por jo shumë larg Amsterdamit, Roterdamit, Utrechtit dhe qyteteve të tjera, ky është vendi ku do të jetë.

Shikoni marrëveshjet e hoteleve në Veluwe >>

Weekendje Scheveningen Hotels

Hotele Scheveningen

Një qëndrim në vendpushimin e plazhit Scheveningen është i mrekullueshëm në çdo stinë. Merrni pak ajër të pastër në plazh dhe ecni në bulevard me shumë argëtime dhe restorante, madje edhe në kohën e dimrit.

Shikoni marrëveshjet e hoteleve Scheveningen >>

Weekendje Zandvoort Hotels

Hotele Zandvoort

Vendpushimi i vogël, por i gjallë i bregdetit ka mjaft për të ofruar për të gjithë dhe së shpejti, sigurisht që Formula 1 do të vijë edhe në Zandvoort.

Shikoni marrëveshjet e hotelit Zandvoort >>

Mindervaliden Hotelkamers

Dhoma speciale për aftësi të kufizuara

Ju dëshironi të shijoni disa ditë në qytet ose në natyrë, por jeni më pak të shkathët apo të paaftë? Atëherë këto hotele janë të përshtatshme për ju.

Shikoni të gjitha hotelet holandeze të përshtatshme për personat me aftësi të kufizuara >>

Bubbelbad Hotelkamers

Dhoma me vaskë të nxehtë

Dëshiron të prishësh veten dhe të pushosh? Pastaj rezervoni një hotel me vaskë të nxehtë në dhomë.

Shikoni dhomën e hotelit me marrëveshjet e banjës me flluskë >>

Dhoma Hoteli Çift Xhakuzi Vaske Banje

Hotele Wellness dhe dhoma hoteli Wellness

Një vizitë në një hotel Wellness është një mënyrë e këndshme për t’u çlodhur. Në disa dhoma hoteli ju keni saunën tuaj private, xhakuzi dhe / ose banjë me avull turk.

Shikoni marrëveshjet e hoteleve holandeze Wellness >>

Hotel Appartementen Verhuur

apartamente

A po planifikoni të qëndroni disa netë në një vend, për shembull për punën tuaj apo doni më shumë liri dhe hapësirë, mund të gatuani për veten tuaj etj.

Shikoni të gjitha marrëveshjet e apartamenteve >>

Landelijke Hotels

Hotele rurale dhe fshatare në Hollandë

Shijoni paqen dhe hapësirën në fshat. Në Hollandë dhe Belgjikë ka shumë mundësi që të lëshohesh dhe të vizitosh fshatrat piktoresk me një ritëm të kohës së lirë. Në veçanti provincat e Gelderland, Twente dhe Drenthe janë provinca që duhet të vizitoni, me shumë fshatra të shpërndarë me shumë ajër të shëndetshëm, hapësirë ​​të hapur, ferma dhe njerëz miqësorë, ku shpejtësia e jetës së përditshme ka rënë.

Shikoni të gjitha marrëveshjet e hoteleve në fshat >>

Historische Hotels

Hotele historike

Hotelet historike janë vendosur në ndërtesa me një histori të pasur, të cilat shpesh shkëlqejnë një atmosferë të veçantë dhe janë një tërheqje në vetvete.

Shikoni marrëveshjet historike të hoteleve >>

5 Sterren Hotels

Hotele me 5 yje

Këtu do të gjeni hotelet më të mira me 5 yje në Hollandë dhe Belgjikë. Sepse kur vërtet dëshiron të mashtrohesh dhe dëshiron vetëm më të mirën.

Shikoni ofertat e hoteleve me 5 yje >>

 

Hotele të Formulës 1 në Hollandë
Nga viti 2020, garat në Formula 1 do të priten gjithashtu në Circuit Zandvoort.

Zandvoort është një qytet i vogël bregdetar, ju gjithashtu mund të pushoni atje dhe të shijoni plazhin, të ecni përgjatë dunave ose disa kilometra larg mund të ecni ose të përdorni biçikletën për të shijuar pamjet e mrekullueshme, kjo shndërrohet nga plazhi dhe dunat në zona me bukuroshe me pyje në vende si Heemstede.

Shikoni marrëveshjet e Hotelit Zandvoort >>

 

 

Keni nevojë për më shumë frymëzim?

Pastaj hidhini një sy ideve më poshtë. Klikoni në lidhjen blu për të shkuar direkt në sit.

 

Hotelkamerveiling.nl>

Ankandi i gjallë i dhomës së hotelit.

Përcaktoni vetë çmimin e dhomës tuaj të hotelit.

 

Hotels.nl>
Një nga ofruesit më të mëdhenj të dhomave të hoteleve në Hollandë me shërbim të shkëlqyeshëm dhe pa tarifa prenotimi.

 

Të gjitha qytetet, rajonet dhe provincat e Holandës>

A po kërkoni për një strehim të këndshëm në një qytet të caktuar, fshat, vendndodhje, vend në Hollandë?
Ky është vendi për tu parë.

 

HotelSpecials dhoma Jacuzzi>
Një përmbledhje e dhomave në dispozicion në këtë ofrues të njohur.

 

Fletcher Hotel Flatcher fle 3 netë, paguaj 2>

Marrëveshje speciale nga zinxhiri i famshëm i hoteleve Fletcher

 

Pako Romantike HoteleMomentë>
Marrëveshje speciale për aranzhimin e hoteleve nga  HotelMoment  .

 

Aranzhime Hoteli Fletcher>
Një përzgjedhje e paketave të përpiluara nga  Fletcher  Hotels.

 

Hotel Suite Mania> Oferta
speciale nga vetëm suita hoteli super luksoze!

 

Fituesit e Amimeve të Hotelit>
Qëndroni në një hotel me çmime, të tilla si dhoma më e bukur e vaskës, suitat më të bukura, ushqimi më i shijshëm, etj.

 

Paketat e Hotelit Përfshirë Darka>
Marrëveshjet e dhomave të hotelit përfshirë darkën. E bukur dhe e lehtë!

 

Hotele dhe Akomodime Speciale>
Flini në një lartësi të madhe. Ose provoni një Glamping. Sipër ujit. Në një fermë. Dhoma ekstravagante. Dhoma Tema speciale. Etj

 

Hotele në aeroport>
Merret dhoma hoteli afër një aeroporti. Ideale për një nisje të hershme ose mbërritje vonë.

 

Këshilla Bonus!

Në këtë mënyrë disa këshilla dhe mashtrime hoteliere që nuk i dinë të gjithë. Kënaquni me të!

 

Hotele, apartamente dhe bujtina në Skyscanner

A e dini se me Skyscanner nuk mund të rezervoni vetëm fluturime të lira, por edhe dhoma hoteli të lirë, apartamente, bujtina dhe madje edhe marrje me qira të makinave?

Shikoni Hotele, apartamente dhe bujtina të Skyscanner. >>

 

Paketa ZoWeg.nl Hotel dhe Bungalow
Zoweg ofron më shumë sesa marrëveshje hoteli dhe njëkatëshe, gjithashtu do të gjeni pako për tregjet e Krishtëlindjes, Thermae 2000, Wellnessboot, hotele në shkallë të vogël, oferta për gazeta, marrëveshje falas për fëmijë dhe madje edhe prenotime në grupe të përshtatura për personalitetin tuaj dëshirat dhe madje edhe shumë më tepër!

Shikoni tani Zoweg.nl >>

 

Hotele në Gjermani
A e dini se ka shumë gems hotelesh në Gjermani që shpesh ofrojnë shumë luks për shumë më pak para! Shpesh gjithashtu me Wellness, gjysmë bordi, ose me darkë etj.  Shikoni Hotelet në Gjermani >>

 

Ruwinkel Estates
Rgoinkel (Ruwinkel Estates, dikur Landal Klein Ruwinkel) i mirëmbajtur bukur, ndodhet në mes të natyrës në zemrën gjeografike të Holandës: me 87 shtëpi pushimi të shkëputura, 30 shtëpi dhe 3 shtëpi vendesh, baza ideale për shëtitje fantastike , udhëtime me biçikletë dhe udhëtime ditore argëtuese në luginën Gelderse, në kufirin e Gelderland dhe Utrecht.

Si për kulturën ashtu edhe për adhuruesit e natyrës (ose të dy) ka shumë për të provuar në afërsi të parkut njëkatëshe.

Vizitoni faqen e Landgoed Ruwinkel >>

 

SpaOnline.com

Kërkoni, krahasoni dhe prenotoni ditën tuaj të Wellness në motorin e kërkimit Spa  SpaOnline.com  .

Një ditë në saunë? Manikyr apo Pedikyr rreth qoshes tuaj? Apo thjesht një masazh i mrekullueshëm? Ju mund të kërkoni dhe rezervoni të gjitha këto me një zbritje.

Në faqe ka shumë zbritje, kuponë, oferta dhe promovime!

Vizitoni SpaOnline.com >> tani